Xiaomi Vacuum Cleaner P30 Filter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Net weight | 0.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Vacuum Cleaner P30 Filter |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0009 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi vacuum cleaner p30 filter, bhr08j8gl, xiaomi, tolmuimejad



